• Danışma Hattı: 0 (212) 670 00 58
Sosyal Medyada Gülen

Hakkımızda

 

Sevgili babamız Alim ÖRENLİ’den edindiğimiz ticari ahlak ve tecrübe ile 1993 yılında başladığımız ahşap ürünler sektöründeki çalışmalarımızı 2011 yılında kurduğumuz  GÜLEN ORMAN ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ. ismiyle devam ettirmekteyiz.

İkitelli Keresteciler Sitesindeki işyerimizde, modern makina parkuru ve kalifiye iş gücümüzle birlikte, gerek yurt içinden gerekse yurt dışından tedarik ettiğimiz

1.sınıf fırın kurusu kayın ve çam ağaçlarından yapılmış: Merdiven küpeştesi, merdiven trabzanı, merdiven babası ve sair merdiven aksesuarları, tornalı,  lükens, avangard ve country tarzı masa, dresuar, banyo dolabı, sehpa,  sandalye, puf, şifonyer, komidin, dolap ve koltuk ayakları, el oyması ayna çerçeveleri ve yatak başlıkları, tarihi eser restorasyon ürünleri ve ahşap  mobilya aksesuarları imalatı yapmaktayız.

Standart imalatımızın dışında, mimarlık ofisleri, yapı firmaları ve mobilya üreticileri ile proje bazında birlikte çalışmaktayız.

Ayrıca, siz değerli müşterilerimizin özel olarak tasarladığı ve beğendiği  farklı modelleri sizin için üretiyoruz.

Gülen Orman Ürünleri olarak amacımız: En iyi kaliteyi En uygun fiyatlarla yapmak ve siz değerli müşterilerimizin, çözüm ortağı olmaktır.

Saygılarımızla

Hasan & Cengiz ÖRENLİ